menu
2 °C

Rezerwuj bezpośrednio i otrzymaj BON o wartości 50zł do wykorzystania w naszych restauracjach + RABAT 10% z Kodem Promocyjnym SENACKI

przyjazd:
26
Sty 2022
wyjazd:
27
Sty 2022
Kod:
Sprawdź dostępność

Konferencje w Krakowie

Specjalnie z myślą o Gościach biznesowych Hotel Senacki przygotował centrum konferencyjne, które poprzez kameralny wystrój i lokalizację w zabytkowych piwnicach powoduje, że organizacja szkoleń i konferencji w tym miejscu nabiera innego wymiaru.

Nowocześnie wyposażone wielofunkcyjne sale mieszczą się w podziemiach hotelu, które służyły w średniowieczu za magazyn i kramy handlowe. Przechowywano tu beczki z winem i miodem królewskim. Średniowieczne mury nadal kryją w sobie historię, inspirując do pracy i działania. Naszym Gościom zapewniamy pełną opiekę gastronomiczną w trakcie spotkań.

Wyposażenie sal

Wielofunkcyjne sale konferencyjne Chrobry, Bona i Jagiełło posiadają dostęp do Internetu zarówno w formie stacjonarnej, jak i Wi-Fi.

Zostały również wyposażone w niezawodny sprzęt, który ułatwia skuteczny przekaz informacji:

  • Ekran
  • Projektor multimedialny
  • Mikrofon
  • Nagłośnienie
  • Rzutnik pisma
  • Rzutnik slajdów
  • Tablica flipchart
  • Telewizor LCD

Menu Konferencyjne

W naszych zabytkowych, klimatycznych podziemiach w trakcie szkoleń, spotkań i konferencji, w ramach przerwy przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty serwowane są wykwintne kulinarne specjały w postaci specjalnie na ten cel opracowanego Finger Food. To wyborne przekąski do pogryzania bez użycia sztućców – idealne w trakcie pracy.

Organizujemy lunche, kolacje konferencyjne i kameralne spotkania biznesowe, a przygotowane na ten cel menu zawiera starannie dobrane dania, zakrapiane trunkami najwyższej klasy. Do wyboru pozostawiamy Gościom formę podania posiłków – mniej lub bardziej formalną, w postaci bufetu lub dłuższej biesiady.

zamknij
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij